Uudised ja blog

Jahtide SEA TRIAL HORVAATIAS, Trogiris 22.02.2017

Kasuta harvaesinevat võimalust ja vii end kurssi Euroopa suurimate tootjate värskete jahimudelitega. Lähim võimalus selleks avaneb juba 22.-23. aprillil Trogiris, Horvaatias. Kohale saab sinna Spliti lennujaama kaudu: TLL-SPU
Võta ühendust ja küsi täpsemat teavet: info@evelynyachting.com
Evelyn Yachting on asjaga kursis, sest on käinud Horvaatias Trogiri ja Spliti mereeluga tutvumas.

#sea trial #horvaatia #croatia

Ajakiri PAAT märtsis ilmuv number 13.02.2017

Järgmist ajakirja PAAT numbrit tasub oodata muuhulgas selle pärast, et seal ilmub esimene artikkel loodetavasti pikemast sarjast, mis kajastab kaugpurjetamist. See on seilamine, mida üürikeste tundide asemel saab mõõta sadade ja isegi tuhandete miilide kaupa. Nii on üks keskmine route Piritalt Rodney Bay sadamasse (Saint Lucia, Kariibid) pikkusega 6100 Nm. Sellest täpsemalt ja muust kaasnevast ning eelnevast see sari ning esimene artikkel räägibki.

#ajakiri paat #kaugpurjetamine #atlandi ookean

RM-YACHTS – Fast Ocean Sailing 07.02.2017

Evelyn Yachting pakub kiirust Prantsusmaalt ehk meie kaudu on võimalik soetada endale hard chine kerega jahte seeriast, kus mudeleid on viis: RM890, RM970, RM1070, RM1270 ja RM1360. RM-Yachts on eelkõige disainitud kiireks cruisimiseks, kuid spinnakeriga varustatuna võib sellega tulemusi teha ka võistlustel. Hard chine annab jahi kerele rohkem stabiilsust ja kuna põhi on lame, siis viib edasiliikumise glisseeriva tunnetuse lähedale. Eriti tähelepanuväärvsed on RM-YACHTS laevade interjöörid kui kordumatu disaini ja materjalivaliku kooskõla. Äsja toimunud Euroopa tähtsaimal sissemessil Düsseldorfis pärjati mudel RM970 tiitliga “Euroopa jaht 2017”. Märgime ära, et tiitel ei ole juhuslik ja ühekordne – 2013. aastal võitis sama tunnustuse mudel RM1260.

RM-Yachts’i saab külastada aasta läbi ja proovisõitu teha La Rochelle’s, Prantsusmaal.
Vaata RM-YACHTS kohta täpsemalt neist allikatest:

www.rm-yachts.com
www.fb.com/EvelynYachting

#rm-yachts #prantsusmaa #france #instagram

Paadimessid 22.08.2016

Jahimaailma aastapõhisele rütmile kohaselt toimuvad erialased sisemessid talviti ja kevaditi, aga ujuvmessid suve lõpus ja sügise alates – need viimased on toimumas hetkel nii Soomes, Skandinaavias kui ka mujal Euroopas. Lähipiirkonna olulised messid on Uiva/Helsingi, Orust/Rootsi, Stockholm/Gustavsberg/Rootsi/ ja Cannes/Prantsusmaa ning Genoa/Itaalia.

Evelyn Yachting on mitmel messil ise kohal ja kokkulepitult saame olla partneriks teie läbirääkimistel tootjatega. Muidugi saame pakkuda ka kõike kaasnevat, et hooaja alguseks uus jaht komplekteeritult ja seadistatult vette saaks.

Vaata messikalendrit siit.

HEA IDEE! Lae iPhone/iPad jaoks alla ja hakka kasutama tasuta äppi Boat Show Calendar.

#mess #exhibition #boot