Uus purjejaht, uus mootorjaht, uus RIB

On see siis see kõige esimene või mõningaste kogemuste järel see järgmine, aga kindlasti tuleb kasuks nõu pidada spetsialistidega, kellel on väikelaevanduses pikaaegne kogemus, lai kontaktide baas ja partneriteks paljud Euroopa kaubamärgid selles valdkonnas. Värskelt merendusse astununa võib paadimessidel esitletav tekitada meeldivate tundmuste kõrval ka keerulisi küsimusi, kuid Evelyn Yachting konsultatsiooni tulemusena saab õige suund leitud ja ostuhuvi korral ka kindel valik tehtud.

Kui aga on plaanis jahti vahetada, siis aitame praeguse müügiga ja muidugi korraldame ka uue ostuprotsessi algusest lõpuni. See tähendab ostu kui projekti juhtimist, mis sisaldab suhtlemist rahvusvahelise tootja või müüjaga, lepinguid, lisavarustuse valimist vastavalt jahi tarbimisvajadusele, arveldusi, transporti (sadamast sadamasse, spetsiaaltreileriga maanteel), komplekteerimist ja väljaõpet.

Purjejaht ja mootorjaht on küll erineval jõul edasi liikuvad veesõidukid, kuid üha tihedamini teevad kipperid üleminekuid ühelt teisele. Kui vahetus tehakse näiteks purjejahi kasuks, siis Evelyn Yachting toel saab valitud just see õige alus, millega tehakse koos selgeks ka manöövrid kitsastes sadamates ja purjetamise algtõed. Tänapäevase jahi saab soovi korral varustada selliste juhtimismugavustega, et sellega on võimalik purjetada ja silduda ka muretult üksi.

Tutvuge meie kompetentsiga siin.

Purjejahid Mootorjahid RIB – Rigid Inflatable Boat